Meta vazhdon me sulmet për zgjedhjet, nxjerr këtë video me Enverin e Kim Jong (video)

Presidenti i Shqipnisë, Ilir Meta, nuk ndalet me sulmet e tij ndaj zgejdhjeve lokale që u mbajtën me 30 Qershor dhe që vet kreu i shtetit i anuloi mbas nji vendimi që nxiti jo pak polemika dhe që tensionoi edhe ma shumë klimën politike në vend mes pozitës dhe opozitës.

Postimi i Metës

Mirëmëngjes të dashur miq!
Forca numëruesve, si një trup i bashkuar drejt tejkalimeve të reja! Nga fitorja në fitorje! Destinacioni dihet.
Kalofshi të gjithë një ditë të bukur sot!

Shperndaje në: