Modelja shqiptare provokon në Instagram, kështu e quen veten (foto)

Modelja e njoftun shqiptare, Françeska Jaçe, e ka publikue në Instagram nji foto të re me të cilën po ashtu ka marrë vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave.

Ajo e ka quejt veten “engjull”.

Shperndaje në: