Kqyreni “boksin” e Ronaldos dhe Neymar (video)

Video-klipi i dy starave te futbollit, portugalezit Cristiano Ronaldo dhe brazilianit Neymar, kishe po rehen ne box-match, u postue n’Instagram, dhe mbrenda nji dite i mori 100,000 vizita.

Kqyreni edhe ju:

 

Shperndaje në: