Andy Ruiz pranon duelin kundër Joshua, qe kur ka me u zhvillue

Andy Ruiz Jr ka nënshkrue ma në fund kontratën për duelin e shumëpritun në ring me britanikun Anthony Joshua.

Ruiz ka vendos nënshkrimin e tij në kontratën që parasheh se përballja në ring do të zhvillohet në Arabinë Saudite.

Menaxheri i Ruiz, Eddie Hearn, ka konfirmue se gjithçka asht vendosë, dhe dyshja do të përballen me 7 Dhetor, në Diriyah.

Shperndaje në: