Krasniqi i bindun: Kadri Veseli ka m qenë kryeministri i ardhshëm i Kosovës

Memli Krasniqi ka thanë se Partia Demokratike e Kosovës nuk ka me hek dorë nga posti i kryeministrit.

Nënkryetari i PDK’s për Insajderin asht shprehë i bindun se kryeministri i ardhshëm i Kosovës ka me qenë Kadri Veseli.

“Në asnjë mënyre PDK nuk do të heq dorë nga posti i Kryeministrit përsëri. Kadri Veseli do të jetë kandidati ynë dhe besojmë plotësisht edhe Kryeministri i ardhshëm i Kosovës”, ka thënë Krasniqi.

Shperndaje në: