Ma e mirë nana se e bija, 51-vjeçarja dhe çika “tranojnë” rrjetin (foto)

Jen Selter asht nji ndër femnat ma të ndjekuna në rrjetet sociale për shkak të fizikut të saj të jashtëzakonshëm.

Seksbomba amerikane regjistron afërsisht 13 milionë ndjekës vetëm në “Instagram”, të cilët admirojnë bukurinë e modeles.

Jen asht shumë e pasionueme mbas fitnesit dhe kalon nji pjesë të madhe të kohës në aty. Momentet nga stërvitja e përditshme, 26-vjeçarja seksi i ndan edhe me fansat e shumtë.

Forca me vazhdue me stërvitjen asht nana e saj 51-vjeçare. Nuk dallohet qartë në fotot e publikueme nëse asht nana, motra apo nji shoqe, mbasi ajo gëzon forma perfekte.

Shperndaje në: