Pajtim Zeka

Avatar
2860 POSTIME 0 KOMENTET

Te Fundit

53 qytetare dalin shnosh prej konvikteve

53 persona që kishin rezultue negativ me Coronavirus, sot lirohen nga karantina. Te Diellen keta 53 persona, që ishin vendose në karantinë te Qendra e...

Ushtria amerikane pregaditet për ‘skenarin ma të keq’ nga Coronavirusi

Ushtria amerikane po pregaditet për skenarin ma të keq në betejën me Coronavirusin. Kështu deklaron Gjeneral Terrence O'Shaughnessy, kreu i Komandës Veriore Amerikane, i...

“Drita në fund të tunelit”, i bashkon Trump dhe Thaçin në Twitter (foto)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka komentue nji postim të presidentit të SHBA, Donald Trump. “Dritë në fund të tunelit”, ka shkrue presidenti Trump. Vetëm katër...