Rrokum.Tv

Rrokum.Tv
26730 POSTIME 0 KOMENTET

Te Fundit

“Drita në fund të tunelit”, i bashkon Trump dhe Thaçin në Twitter (foto)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka komentue nji postim të presidentit të SHBA, Donald Trump. “Dritë në fund të tunelit”, ka shkrue presidenti Trump. Vetëm katër...

PDK sfidon Qeverinë Kurti: Publikoje vendimin për karantimin e Mitrovicës së Veriut dhe Zveçanit

Partia Demokratike e Kosovës po vazhdon betejën me kryeministrin në detyrë, Albin Kurti, lidhun me vendosjen në karantinë të dy komunave në veri, Mitrovicës...

Arta Nitaj flet mbas skandalit me foton cullak (foto)

Modelja Arta Nitaj së fundmi ka qenë ndër emnat ma të komentuem në botën e showbizit. Ajo u përball me diçka shumë të pakandshme mbasi...