Rrokum.TV

Rrokum.TV
2967 Postime Komente

Kur profesoresha jep mesim pa veshje te mbrendshme. Kqyreni!

video
Kjo asht nji kamere e msheft me te cilen regjistrohet reagimi i studentëve kur e shohin profesoreshen pa te mbrendshme në mësim. Reagimi i tyne...

Isco te Juve për 30 mln euro?

Drejtuesit e Juventusit po e përcjellin gjendjen e mesfushorit të Real Madridit, Isco, i cili thuhet se ka me u largue gjatë verës. AS shkruen...

Hoffman: “Varfnia ne Shqipni asht shume e madhe”

Ambasadori gjerman ne Tirane, Helmut Hoffman, gjatë përurimit të nji qendre sociale në Cërrik, ka deklaru se Shqipnia nuk duhet të bazohet gjithmonë te...

3000 vende pune sivjet ne bujqesi

Ministria e Bujqësisë, në programin për bujqësinë dhe zhvillimin rural të vitit 2016, përveç se ka rrite buxhetin për 3 milionë euro ma shumë...

Kur Buggati Veyron sfidon Lamborghini Aventador. Kqyreni kush fitoi

video
Dy super-kerre sfidojnë njani tjetrin në tunelin e Aeroportit të Manchesterit n'Angli. Buggati Veyron dhe Lamborghini Aventador janë dy nga super-kerret ma të shtrejta dhe...

Boks mes Alves dhe Vezo

video
Gary Nevillit i ka ike kontrolli. Jo vetëm rezultatet e dobëta, por edhe probleme jashtë fushave. Në stërvitje janë përplas fizikisht dy lojtarë të Valencias,...

Musolli: Pësimi, mësim për Opozitën!

Petrit Musolli   Nuk fitohen të gjitha, me 30 deputetë! As nuk fitohet simpatia qytetare me lojë dyfytyrëshe! Nuk mundesh me legjitimu e delegjitimu një proces...

Gjashtë ushqime që largojnë nikotinin prej trupi

Nikotini shkakton rritje të shpejtë të tensionit të gjakut dhe dame serioze në mushkni. Ma e keqja, edhe në qoftë se e leni duhanin, ...

Tri veprime qe duhet me i ba çdo dite

Marrja e langjeve në trup ndikon që likura juej me u duke e shëndetshme, rinore dhe e hidratueme. 1. Pini uje. Te paren gja qe...

Infantino: Pa u ba anetare e OKB, Kosova s’un bahet anetare...

Gjatë një interviste për “Blick”, kreu i FIFA's, Gianni Infantino, varrosi tana shpresat e futbollit te Kosoves. Simbas asaj që shkruen “Panorama-Sport”, ai ka thanë...