Rrokum.TV

Rrokum.TV
2967 Postime Komente

“The Independent”: Mos shkoni kurrë në Gjirokastër!

“Mos shkoni në Gjirokastër. Gjithsesi, kurrë më parë nuk keni dëgjuar për të, dhe për më tepër, kush do të donte të hiqte dorë...

E vrasin shoqen se ishte ma a bukur!!! (foto)

Dy vajza adoleshente e kanë torturue e ma vone edhe e kane vra shoqen e tyre ma të ngushtë, sepse  “ajo ishte shumë ma...

Franca feston Diten e Bastilles me – ushtarin fluturues (video)

Inventori dhe ndermarresi francez Franky Zapata, u shfaq ne qiellin mbi Paris ne Diten e Bastilles, para presidentit Macron dhe qytetareve te mrekulluem, tue...

Djokovic heroi i Wimbledon’it. E mposht Federerin ne finale (video)

Djokovic triumfon mbi Federerin mbas nji spektakli dramatik prej pese setave, dhe mbas nji loje qe zgjati pese ore ne Wimbledon. Keto ishin rezultatet e...

Ndahen Inva Mula e Ethem Ramadani

Sopranoja Inva Mula, e cila e la burrin per me u martue me kosovarin e pasun qe jeton ne Slloveni, Ethem Ramadani, i cili...

Kqyreni “Rambon” – cullak!

Kryeministri Ramush Haradinaj, ka shfrytezue kete weekend qe me miq e bashkeluftare me dale ne hiking. Bile, ne fotografimin e perbashket, kryeministri i njoftun me...

Kadri Veselin e fton Kongresi Amerikan

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, me ftesë të Kongresit Amerikan, ka udhëtue sot për në Shtetet e Bashkueme të Amerikës. Gjatë...

Daily Mail: Mafia shqiptare kontrollon tregun prej 6 miliardë dollarë te...

Tablloidi i famshem britanik, Daily Mail, ja ka kushtue nji artikull mafisë shqiptare e cila vepron n'Londër. Simbas tablloidit, shqiptarët publikojnë video me kerre të...

Kqyrni çka ka shkrue Bebe Rexha ne maice! (video)

Ylli me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, e ka ba nji loje me nji sllogan te shtypun ne maice. A po vjen me mue n'shtrat?, pyet...

Brukseli ja “lshon” rrugën Pekinit me avancue n’Ballkan

Vendimi i Bashkimit Europian për të shtyrë bisedimet për anëtarësimin e Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut nuk mund të merrej në një kohë më...