Rrokum

Rrokum
44328 POSTIME 0 KOMENTET

Te Fundit

Baton Haxhiu: Kurti nga opozita ka me kqyrë qysh formohet Qeveria e re dhe...

Formimi i Qeverisë të re dhe heqja e taksës 100%, janë dy proceset të cilat publicistit, Baton Haxhiu thotë se Albin Kurti ka me...

Ministri Vitia konfirmon arritjen e shtatë mijë testeve për me zbulue smundjen e Covid-19...

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, përmes nji statusi në Facebook ka konfirmue se në vendin tonë kanë arritë shtatë mijë teste, të cilat kanë...

Demi Rose deshet për ditëlindje, ja çon gishtin Coronavirus’it (foto)

Supermodelja seksi britanike, Demi Rose, ditën e sotme festoon 25 vjetorin e saj dhe ka vendosë me ba nji dedikim shumë të vecantë për...