Rrokum

Rrokum
44328 POSTIME 0 KOMENTET

Te Fundit

Baton Haxhiu: Kurti nga opozita ka me kqyrë qysh formohet Qeveria e re dhe...

Formimi i Qeverisë të re dhe heqja e taksës 100%, janë dy proceset të cilat publicistit, Baton Haxhiu thotë se Albin Kurti ka me...

Smakaj: Pse i kam kcye n’qafë Albinit?

Driton Smakaj Pse i kam kcye n'qafë Albinit? Nëse Albini deklarohet publikisht që nuk u ka dhënë instruksione konkrete militantëve për pikat si më poshtë, edhe...

Përkrahësit e Albin Kurtit: Jam anti-amerikan, nuk e due ndihmën e Amerikës, Albini na...

Nji gjuhë e ashpër, linçuese dhe shantazhuese ka marrë jehonë në rrjetet sociale nga përkrahësit e Ablin Kurtit. Shumë përkrahës të tij kanë fillue me...