Shkëlqim Ajdini

Shkëlqim Ajdini
45844 POSTIME 0 KOMENTET

Te Fundit

Grenell jep dorëheqje nga Departamenti i Shtetit (foto)

Richard Grenell ka njoftuar se ka dhënë dorëheqje nga pozita që kishte në Departamentin amerikan të Shtetit.I dërguari special për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell...

“Treshja fantastike” e RTV Dukagjinit i ndajnë rrugët (foto)

Moderatori i njohur i RTV Dukagjini, njëkohësisht edhe drejtori i këtij televizioni, Ermal Panduri, përmes një njoftimi në rrjetin social Facebook, ka bërë të...

Haziri tregon se kur i cakton LDK’ja ministrat dhe a ka probleme me votat...

Lidhja Demokratike e Kosovës thotë se i ka numrat që i duhen për të votuar qeverinë në krye me Avdullah Hotin. Nënkryetari i kësaj...