Rrokum

Rrokum
45736 POSTIME 0 KOMENTET

Te Fundit

4 raste të reja me Coronavirus në Kosovë, 19 të shnoshun

NËNTËMBËDHJETË TË SHËRUAR DHE KATËR RASTE ME COVID-19!Sot më 28 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar...

SHBA u kërkon politikanëve me respektue vendimin e Kushtetueses, që i jep të drejtë...

Shtetet e Bashkueme të Amerikës kanë kërkue nga të gjitha partitë politike dhe institucionet në vend që me respektue vendimin e Gjykatës Kushtetuese, përmes...

Merr vendim MASHT: Qe kur ka me u mbajtë provimi i maturës

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit ka njoftue maturantët, mësimdhanësit dhe të gjithë akterët arsimor në Republikës së Kosovës se data e mbajtjes...