Shkëlqim Ajdini

Shkëlqim Ajdini
45844 POSTIME 0 KOMENTET

Te Fundit

Kush janë emrat që janë përfolur deri tash për ministra në Qeverinë Hoti

Driton Selmanaj pritet që nga nesër të marrë postin e zëvendëskryeministrit. Burime të Gazetës Express brenda LDK’së tregojnë disa nga emrat që tashmë janë...

Vjosa Osmani tregon çfarë qeverie preferon një ditë para votimit të Qeverisë Hoti

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, ka folur për vendimin e Gjykatës Kushtetuese një ditë para seancës ku pritet që të votohet qeveria në krye...

Haziri tregon se kur i cakton LDK’ja ministrat dhe a ka probleme me votat...

Lidhja Demokratike e Kosovës thotë se i ka numrat që i duhen për të votuar qeverinë në krye me Avdullah Hotin. Nënkryetari i kësaj...