TV

Sot në TV Rrokum (video)

https://www.youtube.com/watch?v=-hiVOyFCps8

S’ka ma as marrëveshje për takime, s’ka zgjidhje përveç zgjedhjeve të reja?

Takimet e njimbasnjishme prodhuen vetëm nji rezultat: Marrëveshje për takime të radhës! Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës tash e 4 ditë ma...

Sot në TV Rrokum (video)

https://www.youtube.com/watch?v=HvyssBAuCT4

Ky asht propozimi i LDK’s për Ministër të Mbrendshëm: Thellohen përçamjet me VV’n

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), ka propozue Besnik Berishën, avokatin e Isa Mustafës, për Ministër të Punëve të Mbrendshme dhe kjo ka thellue edhe...

Sot në Rrokum TV (video)

https://www.youtube.com/watch?v=CKXpzS2SweU

Gjinekologia: Burrat e Kosovës kanë spermën ma të dobët në Ballkan

Gjinekologia e njoftun, Aida Kumnova, ka diskutue për shkaqet që bahen pengesë me u ba prindë, tue thanë se burrat në Kosovë dyshohet se...

Sot në TV Rrokum (video)

https://www.youtube.com/watch?v=DtOMZzTPQUA

Sot në TV Rrokum (video)

https://www.youtube.com/watch?v=k7rT0MG1XF4

Sot në TV Rrokum (video)

https://www.youtube.com/watch?v=h_wm7TFtc5w

Sot në TV Rrokum (video)

https://www.youtube.com/watch?v=R7eapnvLtmI

Te Fundit

Ky ishte plani i Sadri Ramabajës së VV’s për vrasjen e “tradhtarëve”

Sadri Ramabaja, besonte se nji grup prej 10 anëtarësh, kishin me mujt me i vra 30 udhëheqës politikë në Kosovë dhe mos m’u zbulue...

Ndikimi rus nga Coronavirusi e deri në Kosovë

Shkruen: Ardian Kastrati Sipas shumë ekspertëve të forenzikës dixhitale në SHBA dhe në disa vende të BE-së, Rusia ka filluar një fushatë agresive për përhapjen...

Presidenti Thaçi i përgjigjet Kurtit për ekipin dialogues: Je tue e shkelë kierarkinë kushtetuese

Zyra e presidentit ka njoftue se kryeministri i shkarkuem i Kosovës, Albin Kurti nuk asht konsultue me të parin e shtetit, Hashim Thaçin, si...