TV

Sot në Rrokum TV (video)

https://www.youtube.com/watch?v=98A0yOb40eo

Sot në Rrokum TV (video)

https://www.youtube.com/watch?v=4nAOf8fV2YE

Sot në Rrokum TV (video)

https://www.youtube.com/watch?v=FTyk_FR-ceg

Sot në Rrokum TV (video)

https://www.youtube.com/watch?v=WMif5rfawz0

Sot në Rrokum TV (video)

https://www.youtube.com/watch?v=rw1Wwe3Y6gQ

Këshilltarja e Vucic’it tregon telashet e takimit me Grenellin: Ishte shumë e çuditshme, qe...

Suzana Vasiljevic, këshilltarja e presidentit të Serbisë, Aleksandar Vucic, ka folë për vështirësitë gjatë takimit me të dërguemin special të SHBA për dialogun mes...

Sot në Rrokum TV (video)

https://www.youtube.com/watch?v=LmMAiK3XoDk

Sot në Rrokum TV (video)

https://www.youtube.com/watch?v=sSguuLjw3OE

E konfirmon Kosnett: Dy njerëzit e Trump’it vijnë në Kosovë për këtë arsye

Ambasadori i Shteteve të Bashkueme të Amerikës (SHBA) në Kosovë, Philip Kosnett, ka konfirmue se nesër në Kosovë do të qëndrojnë dy figurat shumë...

Sot në Rrokum TV (video)

https://www.youtube.com/watch?v=vMBepdgUGVE

E Fundit

Presidenti Thaçi i përgjigjet djalit të Sorosit, mbasi ky e akuzoi Europën për Albanofobi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i asht përgjigjë Alexander Sorosit, i cili akuzoi Bashkimin Europian për Albanofobi, mbas refuzimit që iu ba Shqipnisë dhe...

Faton Abdullahu: Koalicioni VV-LDK nuk mundet me funksionue për këto tri arsye

Analisti politik që dikur ishte edhe këshilltar i ish-kryeministrit Isa Mustafa, Faton Abdullahu, e sheh si të vështirë funksionimin e koalicionit mes Lëvizjes Vetëvendosje...

LDK nuk lëshon pe: Ministritë i zgjedhim na, NISMA’n e duem në Qeverinë e...

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ende nuk ka ra n'ujdi me Lëvizjen Vetëvendosje për formimin e koalicionit, po ashtu ata nuk duen që VV...