Jetë o Jetë

‘Bomba’ ma e re në rrjetet sociale, mos e huqni (foto +18)

Nji prej femnave ma te njoftuna në median sociale asht edhe modelja Abigail Ratchford. Amerikania 24-vjeçare ka nji fizik për me pas zili.

Këto janë nanat ma seksi të muzikës shqiptare (foto)

Sot në botë asht ba modë që shumë prej femnave të njoftuna të muzikës dhe spektaklit të jenë njikohësisht edhe nana shumë joshëse dhe...

Studim befasues: Çka pëqejnë me kqyrë femnat dhe çka mashkujt në filmat porno?! (Kujdes,...

Revista “Journal of sex research” ka botue nji studim lidhun me llojet e filmave pornografikë, që shohin mashkujt dhe femnat. Në studim kanë marrë...

Tranim i vërtetë, seks në publik…Kqyreni çka ndodh në Magaluf (kujdes, foto +18)

Nji tjetër sezon turistik sapo asht mbyllë në Spanjë. Por, resorti i Magalufit vazhdon me qenë njisoj. Çmendunitë që ndodhin aty nuk njohin kufi. Kryesisht janë britanikët...

I mbushi 38 vjet, por mos i huqni fotot ma seksi te Kimit (+18)

Dje ka festue ditëlindjen e 38'të Kim Kardashian. Qe nga viti i kaluem ka edhe ma shumë për me festue, tue përfshi investimet në dukje,...

Efekti magjik i seksit, që zgjat 48 orë (kujdes, foto +18)

Ditën mbasi keni kalue nji natë me partnerin jeni plot dashni për të, jetën, njerëzit, madje keni edhe nji dukje përplot shkëlqim. Ka nji spjegim...

Ku fokusohen sytë e femnave kur e shohin nji mashkull seksi? (kujdes, foto +18)

A keni mendue najherë se në cilën pjesë të trupit po ju kqyrë ajo? Nji studim nga kompania londineze, ‘Think Eye Tracking’, ka përcjellë lëvizjet...

Disa arsye pse femnat e kolme janë ma të ‘trenta’ n’krevet! (kujdes, foto +18)

Femnat e mbushuna janë ma tërheqëse, të hapuna dhe kanë stabilitet ma të mirë emocional, ndërsa hulumtimet shkencore tregojnë që mashkujt janë “të programuem”...

Këto janë gabimet ma të mëdhaja që femnat i bajnë n’krevet (kujdes, foto +18)

Femnat munden me mendue se ato drejtojnë botën me sjelljet e tyne femnore, por kjo nuk don me thanë që ato ndërmarrin gjithnji vendimet...

Mos e huqni, Luana sulmohet në mes te emisionit (video)

Moderatorja Luana Vjollca ka publikue nji video të pazakontë  në Instagramin e saj ku zbulon edhe momentin e sulmit nga Ermal Mamaqi. Moderatori i ‘Xing...

Rrokum.TV Live

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (19. 10. 2018)