Jetë o Jetë

“Gangsterja” e Elbasanit pozon cullak nga karantina (foto)

Izolimi nga pandemia e Coronavirusit e ka gjetë Trejsi Sejdinin në New York, aty ku edhe ajo u zhvendos pak kohë ma parë për...

Femna ma seksi në botë: Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme...

Kelly Brook e cila sot asht 40 vjec ka qenë gjtihnji në fokus të kopertinave ma prestigjoze të modës.

Prej hamburgerave në porno, kjo asht “veteranja” e filmave 18+ (foto)

Rocki Roads, e lindun me 1973, asht prej aktoreve ma te njoftuna te filmave per te rritun. Ajo njihet si “veterane e pornos”. Ne rinine e...

Modelja shfrenon imagjinatën: Fotot ma “përvëluese” të saj (foto)

Vivien Rubin asht nji nga modelet ma të nxehta të Instagramit. Rubin shfernon fantazinë e çdo mashkulli me linjat e saj super perfekte.  

Ylli i pornos, aktorja tregon gabimin që e bajnë gati krejt mashkujt (foto)

Esperanza Gomez asht cilesue si njana nder aktoret ma te mira te filmave porno. Ajo ne nji interviste ka thane se, mashkujt bajne disa gabime...

Kjo “bombë” ruse po kërkon shoqni me kalue kohën n’izolim (foto)

Maria Liman kërkon shoqni gjatë ditëve të karantinës. “Bukuroshja e fjetun po kërkon nji princ. Ku asht ky kurajoz, që ka me më ndihmue me...

Me të mbasme “bombastike”, kjo çikë po jau “terron” modeleve tjera (foto)

Katya Elise Henry asht nji modele fitnessi me forma tejet shpërthyese. Katya asht ba e njoftun njisoj si Demi Rose apo Anastasia Kvitko, falë...

Aktorja e filmave 18+, u “rahatue” veç kur ja nisi me u marrë me...

Jelena Jensen ka lindë në Los Angeles, California. Ajo ka nji prejardhje të përzieme me origjinë gjermane, ruse dhe hebreje. Asht e diplomueme per zhanrin...

Angela Martini s’i len vend imagjinatës: Kush tha se me ndejt në shtëpi nuk...

Modelja e njoftun shqiptare, Angela Martini, asht tue i kalue ditët e mbyllun në shtëpi me bashkëshortin e saj, Dragos Savulescu. Bukuroshja ndau me ndjekësit...

“Flakë” Instagrami: Rashel dhuron poza të nxehta tue tregue të mbasmet (foto)

Ish velina seksi e ekranit, Rashel Kolaneci i ka lanë pak vend imagjinatës. Derisa ndodhet e vetizolueme ka nda disa foto me ndjekësit e...

Te Fundit

Veseli në veri të Kosovës, qytetarët thonë se qeveria i ka lanë në harresë

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, me kërkesë të banorëve shqiptarë të komunave në veri të Kosovës, i ka vizitue sot ata...

Ndalohet lëvizja nëpër sheshet kryesore të Prishtinës

Sheshet kryesore të kryeqytetit, ai “Skënderbeu”, “Nana Tereze” dhe “Zahir Pajaziti” janë bllokue nga Policia e Kosovës. Edhe rruga që përshkon këto sheshe asht bllokueme...

Administrata Trump mbështeti rrximin e Qeverisë Kurti – Qe kush po thotë (foto)

Drejtori egzekutiv i Human Rights Watch (HRW), Kenneth Roth, asht deklarue lidhun me rrximin e Qeverisë Kurti. Ai në nji shkrim në Twitter thotë se...