B5

“A asht seksi ma i mirë kur ban fitnes?” Moderatorja shqiptare jep “leksione” (foto)

Moderatorja e njoftun, Aulona Musta, ishte e ftuemja e radhës në emisionin “3shat”, ku ka folë pa doreza. Gjatë intervistës, Bora Zemani i tha se...

Sabri Hamiti nuk ka me qenë ma pjesë e LDK’s

Anëtari i të rijve të LDK's, Visar Berisha, ka tregue se anëtari i Kryesisë së LDK's, Sabri Hamiti, nuk ka me qenë ma pjesë...

LDK merr edhe nji vendim tjetër

Lidhja Demokratike, e ka marrë edhe nji vendim tjetër në Kuvendin Zgjedhor që u mbajtë sot. Sikurse zgjedhja e Isa Mustafës në krye të partisë,...

Kqyrni gabimet e aktoreve 18+ gjatë xhirimeve të filmave (video)

Kompania e njoftun për prodhimin e filmave me pullë të kuqe “Brazers” ka publikue gabimet gjatë filmimeve të fundit, në të cilën përfshihen disa...

Veseli i uron besimtaret e nisun ne Haxh

Kryetari i PDK, Kadri Veseli, përmes postimit n'Facebook, i ka urue besimtaret qe kane marr rruge per Haxh. Qe çka shkruen:   Haxhilerëve tanë të dashur që...

Nji emën i njoftun largohet nga AAK’ja

Nga AAK'ja sot asht largue nji emën i njoftun. Mbas ma shumë se dy vjete, sot Valenita Shala-Bajrami, asht dorëheqë nga të gjitha strukturat e...

“S’ka marrëveshje për emna të përveçëm”, Isa Mustafa merr “goditje” edhe nga Lutfi Haziri

Nënkryetari i LDK's, Lutfi Haziri, ka folë mbas mbledhjes së Kryesisë së partisë së tij. Edhe pse nuk ka dhanë detaje se a ka arritë...

5 arsye pse duhet me ba ma shumë seks (foto)

Seksi nuk bahet gjithmonë vetëm për kënaqësi, por ju ban mirë edhe për shnetën. Asht e provueme se orgazma sjell disa të mira për ju. Fjala...

Moment i sikletshëm për modelen, kqyreni çka i ka ba elefanti (video+foto)

Ky asht momenti kur nji elefant përpiqet me ja hekë jelekët nji femne mbasi ajo qëndron pranë tij në nji park safari. Modelja e “Instagram”,...

Harroni viagra’n, qe çka ju ban me qenë në formë tanë natën (foto)

Tash, simbas shkencëtarëve, mundeni me e përmirësue performancën e penisit dhe qëndrueshmëninë seksuale me vetëm nji përbamës. Problemet me ereksion janë problem në rritje, dhe...

Te Fundit

Çka kemi me ba kur të dalim nga shtëpitë?!

Nga Skënder Minxhozi Kjo është një krizë globale, pa bashkëpunim global. Kështu e përshkruante dje rrokopujën botërore që ka krijuar pandemia e koronavirusit Farid Zakaria,...

PDK sfidon Qeverinë Kurti: Publikoje vendimin për karantimin e Mitrovicës së Veriut dhe Zveçanit

Partia Demokratike e Kosovës po vazhdon betejën me kryeministrin në detyrë, Albin Kurti, lidhun me vendosjen në karantinë të dy komunave në veri, Mitrovicës...

Administrata Trump mbështeti rrximin e Qeverisë Kurti – Qe kush po thotë (foto)

Drejtori egzekutiv i Human Rights Watch (HRW), Kenneth Roth, asht deklarue lidhun me rrximin e Qeverisë Kurti. Ai në nji shkrim në Twitter thotë se...