B4

Edhe pse 55-vjeçare, “sulltanesha” Safija mahnit me format (foto)

Edhe dy muej kanë mbetë deri sa t’i mbush 56 vjet, por fiziku i trupit tregon nji realitet krejtësisht prej moshës. Bahet fjalë për aktoren...

Ky e pshtyn, e ai del prej treni dhe kqyrni çka i ban (video)

Nji djal, i paftyre, me edukim racist, ban nji gabim qe i kushton shtrejte. Ne underground'in e New York City't, ky djal e shfrytezon momentin...

Horror në Spanjë, serbin e lidhin në ballkon dhe e masakrojnë publikisht (foto)

Nji ngjarje e randë ka ndodhë dje në vendin e famshëm spanjoll të Costa del Sol. Policia tha që nji qytetar serb i vendit asht...
Lutfi Haziri

Lutfi Haziri zbulon 3 emnat që kanë me qenë kandidatë për kryetar të LDK’s

Nënkryetar i LDK’së, Lutfi Haziri, ka deklarue se ai së bashku me Vjosa Osmanin dhe Agim Veliun janë 3 kandidatët për kryetar të partisë...

Mustafa: Qe kush mundet me u ba kryetar i LDK’s

Besian Mustafa, zadhanës i LDK's, ka thanë se janë disa zyrtarë të LDK's që kanë shprehë interesim dhe pretendojnë me fitue zgjedhjet e mbrendshme...

A ishte sponzorizuesi i terrorizmit, Osman Atalay, organizator i vizitës së Kurtit edhe në...

Përkundër që në të gjitha takimet në Turqi, delegacioni i Lëvizjes Vetëvendosje i kryesuar nga Albin Kurti ishte shoqëruar nga një prej mbështetësve kryesor...

Skandal me djalin e Salvinit, ministri i mbrendshëm italian kërkon falje, qe çka ka...

Ministri i Mbrendshëm italian, Mateo Salvini, asht ba sërish objektiv i kritikave në Itali. Kjo ka ndodhë për shkak të nji video të publikueme...

Kjo lëvizje që s’jau merr mendja, garanton kënaqësinë e femnave (foto)

Nji lëvizje e thjeshtë që rreth gjysa e mashkujve nuk e bajnë. Simbas nji ankete të organizueme në Kanada, lëvizja e thjeshtë që mashkujt duhen...

Qe shtetet “liberale” që e lejojnë prostitucionin

Puna ma e vjetër në botë asht konsiderue prej kohësh si nji zgjedhje e urryeshme dhe pa shumë mund. Prostitucioni egzistonte, egziston dhe ka me...

Këta janë dy mbiemnat ma të përhapun në Kosovë

Në Kosovë mbimenat ma të shpeshtë janë Krasniqi dhe Gashi. Mbiemnat e njerëzve përveç përkatësisë identitare, shëmbëllejnë edhe mjedisin social e kulturor. Të gjithë e...

Te Fundit