Rrokum Night me Makollin

video

Florent Abrashi në ‘Rrokum Night me Makollin’ (emisioni i plote)

Kangëtari Florent Abrashi ishte i ftuem i Alban Makollit në 'Rrokum Night' Ai ka rrefye historinë e tij prej kangëtari. Për ma shumë shihni emisionin e...
video

Diellza Kolgeci zbulon detajet e ‘Ballos Shqiptare’ në Rrokum Night me Makollin (emisioni i...

Sonte n'emisionin 'Rrokum Night me Makollin' ne Televizionin Rrokum, e ftueme ishte aktorja Diellza Kolgeci. Kolgeci si organizatore me Aferdita Paqarada ka zbuluar detaje per...
Arineta Mula ne Rrokum Nightvideo

Alpinistja Arineta Mula në ‘Rrokum Night me Makollin’. Vajza e cila u ngjitë në...

Alpinistja e cila asht ngjitë në pothuejse majat ma te nalta te botës Arineta Mula ka rrefy eksperiencat e saj por edhe vështirësitë te...

Rrefimi i fotografes Syzana Mushkolaj ne ‘Rrokum Night me Makollin’ (emisioni i plote)

'Rrokum Night me Makollin' ne Televizionin Rrokum ka vazhdue me episodin e ri. Mysafire e Alban Makollit sonte ishte fotografja Syzana Mushkolaj. Ajo ka fole per...

Flutura Mustafa në ‘Rrokum Night me Makollin’ (emisioni i plotë)

  https://www.youtube.com/watch?v=jnRZvOxmxpc&t=2090s  
Nora Ahmetaj ne Rrokum Night & qeni i saj Mana

Nora Ahmetaj në ‘Rrokum Night me Makollin’ ban thirrje – Mos i vrani qentë!...

Aktivistja Nora Ahmetaj, në sezonin e ri te show-programit te Televizionit Rrokum - "Rrokum Night me Makollin" - e ka rrefye dashninë e saj...

‘Rrokum Night me Makollin’ fillon sezonën e re në Televizionin Rrokum (emisioni i...

Show-meni Alban Makolli asht rikthy me emisionin e tij satirik 'Rrokum Night me Makollin' në Televizionin Rrokum. Ai sonte ka fillue sezonin e ri të...
video

Rrokum Night me Makollin, këta janë dy mysafirët e Albanit (emisioni i plotë)

Rrokum Night me Makollin këtë të Shtune n'orën 20:00, mysafirë kishte Ardian Behrami & Vesa Smolica. Se për çka u bisedue me dy mysafirët, ju...
video

Rrokum Night me Makollin: Çka thojnë për politikën Fitore Berisha e Xuxi (emisioni i...

Te ftuemit ne show programin Rrokum Night me Makollin jane artistja Fitore Berisha dhe kangetari Xuxi. Reprizat e emisionit janë të Shtunën dhe të Diellen...

E Fundit

Presidenti Thaçi i përgjigjet djalit të Sorosit, mbasi ky e akuzoi Europën për Albanofobi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i asht përgjigjë Alexander Sorosit, i cili akuzoi Bashkimin Europian për Albanofobi, mbas refuzimit që iu ba Shqipnisë dhe...

Faton Abdullahu: Koalicioni VV-LDK nuk mundet me funksionue për këto tri arsye

Analisti politik që dikur ishte edhe këshilltar i ish-kryeministrit Isa Mustafa, Faton Abdullahu, e sheh si të vështirë funksionimin e koalicionit mes Lëvizjes Vetëvendosje...

LDK nuk lëshon pe: Ministritë i zgjedhim na, NISMA’n e duem në Qeverinë e...

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ende nuk ka ra n'ujdi me Lëvizjen Vetëvendosje për formimin e koalicionit, po ashtu ata nuk duen që VV...