Era e rekordeve, mbas klikimeve edhe rekord i komenteve! (video)

Era Istrefi me projektin e ri “Redrum” ka permbushë nji dëshirë të shumëpritun të publikut të saj vendor dhe ndërkombëtar.

Bukuroshja nga Prishtina pa u ba 24 orë regjistroi plot 1 milionë e 600 mijë klikime, nji rekord për kangëtaret shqiptare dhe më gjanë.

 

 

 

 

Megjithatë, Era u ballafaqu edhe me nji numër të madh klikimesh, dikun 6 mijë sosh.

Shumica e komenteve janë ndërkombëtare nga adhurues të kangëtares nga mbanë bota, që e krahasojnë atë sa me Rihannan sa me Madonnën e Bebe Rexhën.

“Redrum” e solli Erën krejt ndryshe para publikut ndërkombëtar mbas superhitit “BonBon”.

 

Shperndaje në: