Modelja ma ‘IN’ e momentit, kqyrni fotot që e ‘shpërthejnë’ Instagramin (foto +18)

Modelja Abigail Ratchford asht nji ndër modelet ma të famshme për momentin.

25 vjeçarja asht nji ndër ma të kërkuemet dhe ma të ndjekunat në Instagram, dhe ajo ka “tranue” fansat e saj me fotot ma të fundit.

Shperndaje në: