Ndodh edhe kjo: Dështon teknologjia, pranohet golli i parregullt (video)

Në ndeshjen mes Suedisë dhe Bjellorusisë ka ndodhë nji episod i pazakontë mbasi nuk ka funksionue qysh duhet teknologjia, e cila asht ba për m’i ardhë në ndihmë referave.

Teknologjia dje ka gabue, për ma tepër ndjekeni videon.

 

Shperndaje në: