Sonte akti i dytë Real Madrid-Bayern Munchen, kjo deklaratë e Ancelott’it ju befason

Sonte rikthehet Champions League me ndeshjet e kthimit te fazes çerekfinale.

Ne 20:45 luhen ndeshjet Real Madrid-Bayern dhe Leicester-Atletico Madrid.

Ne ndeshjet e para, Reali kishte fitue si mysafir 1-2, ndersa Atletico si vendas 1-0, shkruen Rrokum.TV.

Carlo Ancelotti për ndeshjen e sontme përmend tri rezultate për fitoren e ekipit te tij ndaj Real Madrid.

Trajneri italian beson shumë që ekipi i tij mundet me fitue në “Santiago Bernabeu”.

“0:2, 1:3 apo 2:3 janë rezultate të mira, por na po mendojmë vetëm për paraqitjen që kemi me ba”, deklaroi Ancelotti.

Shperndaje në: