Familja Rugova me Thaçin e Veselin (foto)

Presidenti i vendit Hashim Thaçi, bashkë me Kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselin janë pa bashkë me djalin e ish presidentit Ibrahim Rugova si dhe anëtarë të tjerë të familjes Rugova, në nji ndejë përshëndetse.

Kjo shihet në disa fotografi, ku përveç djalit të ish- presidentit Mendim Rugova, në foto asht edhe reja e tij, Blerina Kllokoqi Rugova si dhe çika, Teuta Rugova.

Liderët morën pjesë në organizimin që u ba për nder të ditëlindjes së 91’të të Mbretneshës Elizabeta, pritje e organizueme nga Ambasada e Mbretnisë së Bashkueme.

dfgdfgdf

Shperndaje në: