Gjakoset nga protestuesit Zoran Zaev

Para pak çastesh ne disa video te drejtperdejta, kur protestuesit kane hy me force ne sallen per konferenca per shtyp, asht pa se lideri i LSDM Zoran Zaev asht gjakosë.

Nga gazetari i TetovaSot u pa qartë se asht rrehë keq Zoran Zaevi, ku u pa i gjakosun ne ftyre dhe i frigësuem.

As nga policia, as nga Ministria Puneve te Mbrendshme nuk ka pasë asnji intervenim.

Shperndaje në: