Këta janë personat me maska që e sulmuen Zaevin

Këta dy persona me maska kanë sulmue kryetarin e LSDM, Zoran Zaev në Parlament, merr vesh gazeta Lajm nga burime mbrenda Kuvendit.

Zaev asht sulmue dhe përgjakë mbas përfundimit të seancës së shumicës parlamentare, e cila zgjodhi për kryetar Talat Xahferin e BDI.

Shperndaje në: