Shokon pornostarja: Jam besimtare, Zoti nuk e gjykon keq punën time (foto +18)

Nji pornostare ka shkaktue zemërim ndjeshëm besimtarët me deklaratat e saj.

Kamilla Warneck asht nji prej aktoreve porno ma të njoftuna në Brazil.

Ajo ka marrë pjesë në qindra filma erotikë.

Por, ajo tha se asht besimtare e krishtenë.

Jo vetëm kaq, por Kamilla theksoi se Zoti nuk e sheh me të keq punën që ban ajo.

25-vjeçarja thotë se asht rritë në nji familje besimtarësh.

Prezentuesi që e mori në intervistë mbeti i befasuem nga deklaratat e saj, tue theksue se nuk mundesh me qenë pornostare dhe e krishtenë.

“Nuk jam dakord. Mendoj se Zoti sheh mbrenda zemrave tona. Ai gjykon gjanat e mira dhe të këqija që bajmë. Dhe unë baj gjëra të mira për njerëzit. Jam nji njeri i mirë në zemër dhe kjo ka randësi”.

Kjo asht intervista e saj në The Sun.

Shperndaje në: