Edi Rama ban hajgare me Bashën me foton e Le Pen (foto)

Duket se Kryeministri i Shqipnisë e ka ndarë mendjen që çdo ditë me nxjerr nga nji foto në Facebook tue ironizue çadrën e opozitës.

Kësaj radhe Rama ka zgjedhë Le Pen, që humbi në zgjedhjet presidencilae në Francë dhe ka shkrue në foto, “Do ngrej çadrat tek kulla Eiffel, dhe do kërkoj numërim elektronik”.

285086

Shperndaje në: