Kur stuhia s’e len avionin me ra n’tokë. Kqyreni

avioni

Nji video e postueme në internet ka kap momentet e tmerrshme të nji avioni me gati 200 njerëz në bord që rrëshqiti nëpër nji pistë, gjatë uljes së tij në tokë.

Askush nuk ishte lendu, por nji hetim ka gjet dame të avionit në të dy anët e avionit.

Asht raportu se nji kryqëzim ernash të forta frynin në afërsi të pistës dhe piloti ka ndje turbulence gjatë zbritjes.

Aeroplani ishte All Nippon Airways (ANA) Boeing 767 që u ul n’aeroportin Narita pranë Tokios, Japoni.

 

Shperndaje në: