“Sex Factor”, spektakli që zbulon talentet për filmat porno (video +18)

Mbas dheta spektaklesh që zbulojnë talentet e ndryshme, tashma ka nisë nji tjetër spektakël mjaft i veçantë. “Sex Factor” asht spektakli që asht në kërkim të talenteve pornografikë, i cili prezentohet nga aktorja e njoftun në botën e pornografisë, Asa Akira.

Spektakli asht ideue nga producenti Byddy Ruben dhe u transmetue online më 19 Maj. 16 konkurrentë, ndër të cilët 8 çika dhe 8 djem, kanë garue m’u ba ylli i radhës në pornografi.

https://youtu.be/eijxsGOKiqo

Shperndaje në: