Këta janë deputetët e LDK’s që bojkotuen betimin e Thaçit

Pak minuta para se të filloj seanca e betimit të Hashim Thaçit si president, deputetët e LDK’s që nuk votuen atë, nuk ishin pjesëmarres as në këtë seancë.

Deputetët që nuk morën pjesë në votimin e Thaçit për president janë: Vjosa Osmani, Anton Quni, Shpetim Bulliqi, Hatim Baxhaku dhe Adem Salihaj.

Shperndaje në: