Mos e huqni, rrjeti po ‘shperthen’ nga kjo modele superseksi (foto +18)

Emily Ratajkowski u shndërru në nji yll botnor mbasi shfaqi asetet e saj në kangën “Blurred Lines”.

Por tash asht nji tjetër “muzë” për videoklipet seksi, fama e së cilës po avancon me shpejtësi.

Modelja Iryna Ivanova ka qenë ylli që ka shndrit ma tepër në videoklipin e “I’m the One” nji bashkëpunim mes Justin Bieber, Quavo, Chance the Rapper, Lil Wayne dhe DJ Khaled.

Por ndërsa “I’m the One” rritet me shpejtësi në rankimin botnor, të njajtin fat ka edhe imazhi i modeles Iryna Ivanova, fansat e së cilës kanë shkue mbi 2,7 milionë në Instagram.

 

Shperndaje në: