Mos e huqni, kur modelja i kallxon krejt! (foto +18)

Oh la, la, çfarë pamje.

Kësaj i thonë me i kallxue krejt në kulmin e zhegut.

Kjo asht modelja Zahia Dehar.

25-vjeçarja ka qenë prostitutë, por tashma ka ndryshue zanat.

Ajo u ba e njoftun në krejt botën mbasi bani seks me futbollistin francez, Franck Ribery.

Në atë kohë ajo ishte minorene dhe kjo i kushtoi nji padi futbollistit.

Skandali u mbyll dhe Ribery doli i pafajshëm.

Tashma Dehar po ban karrierë në fushën e modës.

 

 

 

 

 

Shperndaje në: