Mbledhet koalicioni LAA, kjo asht arsyeja!

Koalicioni LAA asht mbledh në nji takim ku po marrin pjesë lideret e partive respektive si dhe shumë nga deputetët e zgjedhun të këtyne tri partive që janë ba bashkë.

Ky takim po mbahet nji ditë mbas zhvillimeve politike ku akterët e koalicionit LDK, AKR dhe Alternativa ose ndryshe i njohun si koalicioni LAA kishin takim me njerëzit e koalicionit PDK, AAK dhe Nisma ose i njohun si koalicioni PAN, njofton Klan Kosova.

 

Shperndaje në: