Kimi vjen si ushtarake, por ka harrue diçka! (foto +18)

Kim Kardashian si zakonisht përkujdeset për me tërheq vëmendjen.

Ajo asht shfaq në New York me nji veshje tejet kontraverse.

Ajo ka zgjedh nji bluzë të zezë pa jelekë, ku ka kallxue gjoksin e saj.

36 vjeçarja shfaqet tejet provokuese, kurse kalimtarët shfaqen të habitun me veshjen e saj.

Kimi vazhdon me qenë aktive me projektet e saj dhe të familjes.

 

Shperndaje në: