Flet Haradinaj: Shpejt kemi me dalë me rezultatet e prituna

Kandidati për Kryeministër nga koalicioni PAN, Ramush Haradinaj ka thanë se së shpejti kanë me dalë me rezultatet e prituna.

“Na kemi paralajmërue se a kemi me mujt me qenë gati  për këtë seancë dhe ju kemi kërkue kohë për konstituimin e Kuvendit dhe formimin e Qeverisë”, ka thanë Haradinaj.

Ai ka theksue se i siguron qytetarët se së shpejti kanë me dalë me rezultatet e prituna dhe nuk do të humbin shumë kohë.

 

Shperndaje në: