Vueni nga pagjumësia? Ky veprim ka me ju pshtue (video)

Krejtve na ndodh që mos me na nxanë gjumi dhe pse shtrihemi n’krevet.

Rrotullohemi aty dhe stresohemi se të nesërmen kemi m’u çu herët me i kry aktivitetet tona.

Kjo asht receta bio se qysh me ba nji gjumë të rehatshëm dhe mos me u çu deri në mëngjes.

Në video keni me e pa se sa e thjeshtë dhe praktike asht kjo recetë që ka me ju pshtue nga stresi i pagjumësisë.

Shperndaje në: