‘Foto e Dites’ – Edi Rama me Donald Trump (foto)

Kryeministri i Shqipnisë, Edi Rama, ka publikue foton me Presidentin e SHBA’ve, Donald Trump, ku asht i shoqnuem edhe nga bashkëshortja e tij Linda Rama.

Kreu i qeverisë shqiptare e ka shit në publik këtë moment me Trump’in si foton e ditës, por në të vërtetë fotografitë me Presidentin Amerikan janë të parashikueme në protokoll, dhe çdo kryetar shteti e ka nji të tillë.

Mesa duket nuk asht vetëm Thaçi, ai që e shiti si ngjarje të rrallë, fotografinë me Trump, por tani edhe Rama e shet si fotot të ditës, edhe pse këto gjana janë krejt normale, mbasi janë të parashikueme në protokollin e OKB’s.

 

Postimi i Rames

 

Shperndaje në: