Mos e huqni, vjen kaq përvëluese Angela (foto +18)

angela

Angela Martini njihet si njana ndër modelet ma të bukura shqiptare.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka postue nji fotografi të saj ku nuk len shumë vend për imagjinatë.

E veshun me nji fustan tejet të shkurtë e ngjyrë hini, Martini ka kallxue format e saj shumë tërheqëse.

Kambët janë ato të cilat bien ma së shumti në sy dhe për të cilat shquhet bukuroshja shqiptare.

 

Shperndaje në: