Angela e merr nji ofertë për seks, reagimi i saj ka me ju ‘shokue’ (foto +18)

Modelja e njoftun Angela Martini, asht nji ndër femnat ma të bukura shqiptare.

E tue marrë parasysh, se asht edhe modele, ajo merr edhe ofertat të ndryshme dhe të çuditshme.

Nji të tillë e ka marrë edhe nga nji ndjekës në llogarinë personale në Instagram.

Ai i ka ofrue 10 mijë euro modeles shkodrane për nji seks oral.

Por i menjihershëm dhe epik ka qenë reagimi i Angelës, e cila i ka thanë se ma lirë i del me kry marrëdhanie seksuale me vetveten e tij.

“Provo njiherë me ba seks me veten tande. Të bje ma lirë”,- asht përgjigj modelja shqiptare.

Kujtojmë që Angela Martini prej disa kohësh asht në lidhje me milionerin rumun, Dragos Savulescu.

 

 

Shperndaje në: