Ups! Kameramani ‘tranohet’ mbas gjoksit të modeles serbe (video +18)

Nji kameraman i nji televizioni të huej, nuk mundi me i ndan dot sytë modeles serbe Soraja Vucelic.

Megjithatë jo vetëm që nuk i largonte dot sytë e tij nga ajo, por edhe kamerën e tij e fokusoi pikërisht të gjoksi i modeles serbe, i cili dhe nuk ishte i përmasave të zakonshme.

Serbja 30-vjeçare ishte shfaq në tapetin e kuq me rastin e nji feste të organizueme nga nji kompani e modelingut, kameramani e pati të pamundun t’ju ndahej pamjeve që po e shoqnonin përballë.

Madje kameramani, identiteti i të cilit nuk asht zbulue, përulet që të mund të kap në fokus pjesët e gjoksit të Sorajas, pamje të cilat mund t’i gjeni në videon e publikuem ma poshtë:

Shperndaje në: