Ky asht numri i aksidenteve në 24 orët e fundit në Kosovë

Aksidenti

Përgjatë 24 orëve të fundit në vend janë shkaktue gjithsej 72 aksidente trafiku.

Simbas raportit të policisë, 45 prej tyne ishin pa të lënduem dhe 27 të tjerë me të lënduem.

Shperndaje në: