Nisin ofendimet e serbëve për Kosovën në Beograd (video)

Ashtu siç pritej, atmosfera në të cilën ka me luejtë Skënderbeu në Beograd ka dalë përtej kornizave të lojës.
Tifozët e Partizanit të Beogradit me të hy në stadium kanë nis thirrjet “Kosova asht Serbi”, tue shpërfill thirrjet e drejtuesve të Partizanit që të shmangin thirrjet politike për të mos rrezikue penalizimin nga UEFA, raporton Top Channel.

Ndeshja mes Partizanit dhe Skënderbeut, fillon nga ora 19:00, dhe asht e vlefshme për xhiron e katërt të fazës së grupeve të Ligës së Europës.

 

Shperndaje në: