Mimoza: Gjakova ka kalue nga nji qytet i depresionit në atë të inovacionit (video)

Mimoza Kusari-Lila, e ftueme në ‘Dite mbas Dite’ në Televizionin Rrokum ka thanë se viti 2018, ka me qenë vit i Gjakovës ngase priten m’u realizue shumë projekte.

Gjakova simbas Liles, ka kalue nga nji qytet i depresionit në nji qytet te inovacionit.

Ajo ka thanë se në Gjakovë ja vlen tash me jetue dhe me planifikue jeten atje.

Për ma shumë shihne emisionin e plotë.

 

 

 

 

Shperndaje në: