S’ban pa e pa këtë video: Shihni çka bajnë tigrat n’Kinë!!! (video)

Pamjet e pabesueshme të nji tufe tigrash siberianë në provincën Heilongjiang të Kinës kur kapin nji dron dhe e shkyejnë në grup po shpërndahet kudo n’internet.

Droni i përkiste gazetarëve të Televizionit Qendror Kinez (CCTV) dhe po përdorej me i filmue pamjet ajrore të tigrave tue luejt në borë, shkruen “RT”.

Droni,  fillimisht duket plotësisht në kontroll të situatës, derisa luhatet n’hava, por vetem mbas disa minutave tigrat kallxojë se në ato anë, ata janë ‘zotat’ e vërtetë të natyrës.

Shperndaje në: