19-vjeçarja shet virgjeninë, këto janë milionat që i dha biznismeni arab! (foto-video +18)

Nji 19-vjeçare amerikane vendosi me nxjerrë virgjëninë e saj në shitje përmes nji faqeje interneti dhe në përfundim të ankandit, siguroi nji shumë të majme për veten e saj.

E reja Giselle kontaktoi shtëpinë gjermane “Cinderella Escorts” për me ndërmjetësue klientin e saj.

Ankandi u fitue nga nji biznismen nga Abu Dhabi, që ofroi 3 milionë dollarë. Oferta e dytë ma e mirë ishte nga nji aktor holliwoodian, emni i të cilit nuk bahet publik dhe e treta nga nji politikan rus.

 

Ajo thotë: As që e kisha mendue që kisha me arritë me shitë virgjinë time për 3 milionë dollarë. Kjo asht nji andërr që më realizohet”.

Sa i takon se si ka me i shpenzue, 19-vjeçarja thotë se ka me pague universitetin dhe me udhëtue nëpër botë.

 

Shperndaje në: