Kjo asht video e kangës ku Johnny Depp ban seks treshe! (kujdes pamjet, video +16)

Johnny Depp ka pranue se asht pjesë e videoklipit të çuditshëm të Marilyn Manson.

Ai shfaqet në skena të nxeta me dy vajza, teksa ato ‘shkyejnë’ rrobat e njana-tjetrës.

Në videoklip, Depp hyn në nji shtëpi të frigshme përpara se me takue bukuroshet dhe gjanat të marrin nji kthesë të ‘nxetë’.

Manson njihet për muzikën dhe klipet e tij të pazakonta, por duket se edhe Depp nuk e ka aspak problem me qenë pjesë e këtyne çmendunive të mikut të tij.

Kanga quhet “Kill4me” dhe habia nuk mbaron me kaq.

Seksit të nxetë i bashkohet edhe vetë kangëtari që në fund të jep përshtypjen e nji orgjie.

 

Shperndaje në: