Me këtë shumë mundet m’u dënue Vetëvendosje, zbulone arsyen pse! (foto)

Lëvizja Vetëvendosje e ka shfrytëzue nji formë joligjore për me i ftue simpatizantët në tubimin përmbyllës që sonte mbahet në Prishtinë.

Kjo parti po dërgon SMS si ftesë për tubimin që mbahet sonte n’orën 19 e 30 në sallën 1 Tetori.

Dërgimi i SMS’ve në numra personal asht shkelje e të dhanave personale dhe kjo sanksionohet me ligj.

Ma herët njajtë kanë veprue edhe VV edhe partitë tjera, por janë dënue për këtë veprim, shkruen lajmi.net.

 

Shperndaje në: